влевовправо

PB_Small_stone Универсальное зарядное устройство power bank в форме камня. 2600MAH. Темно-синий (чистый
- Под заказ
- Коды:2600.12
Жіберу 18 апреля 20266 677 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 150 000 ₸
+7 (707) 183-81-18
WhatsApp
- +7 (707) 183-33-22WhatsApp
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 102 г. |
| Входные параметры | DC 5V/1A |
| Выходные параметры | DC 5V/1A |
| Емкость элемента | 2600 mAh |
| Материал товара | пластик |
| Материалы товара | пластик |
| Метод нанесения | УФ-печать |
| Поддержка быстрой зарядки | Нет |
| Производство: | Россия |
| Цвет товара | темно-синий |
| Цвета товара | темно-синий |
- Бағасы: 6 677 ₸


